Sonuca ulaşılabilir hukuki süreç için Av.Asilcan TUZCU

Uzmanlık alanlarımızda, ihtiyacınız olan alanlarda çalışmalar yürütmekte ve sorunlarınıza akılcı, pratik, yenilikçi ve kalıcı çözümler üreterek taleplerinize cevap vermekteyiz. Davanın yalnız başlatılmasında değil tüm hukuki aşamalarda siz değerli müvekkillerimizin bilgilendirilmesi ve dava sürecine dair merak edilenlerin paylaşılmasında ulaşılabilir olarak, süreçleri profesyonel bir şekilde atlatmanız da sizlere yardımcı olmaktayız.

Gizlilik ve Mesleki Sır

Müvekkillerimize ait bilgi ve belgeler, mesleki sır kapsamında özel bir şekilde gizli tutulmakta, üçüncü kişi veya kurumlarla hiçbir şekilde paylaşılmamaktadır.

Şeffaflık

Vekaletini aldığı müvekkillerimizi, dava süreci, olası sonuçları ve yapılan işin aşamaları hakkında sürekli bir bilgi akışıyla bilgilendirmekteyiz.

Bağımsızlık

Mesleğimizi ifa ederken tüm kişi, kurum ve kuruluşlara karşı bağımsız hareket etmekteyiz. Bağımsızlık ilkesi mesleki faaliyetimizin ana unsurudur.

Av. Asilcan TUZCU

1991 Yılında Konya’nın Akşehir ilçesinde doğan Asilcan TUZCU . Lise öğrenimini Akşehir Anadolu Lisesi’nde tamamlamıştır. Hukuk fakültesinden 2016 yılında mezun olmuştur.Çeşitli hukuk bürolarında sorumluluk aldıktan sonra 2018 yılında kendi hukuk bürosunu açmıştır. Halen şirket, kurum ve kişilerin vekilliğini yürütmekte olan TUZCU , EDİRNE Merkez' de serbest avukatlıkla iştigal etmektedir.